خانه / روابط جنسی و زناشویی / فواید خوابیدن پس از رابطه زناشویی

فواید خوابیدن پس از رابطه زناشویی

روابط جنسی و زناشویی
فواید خوابیدن

فواید خوابیدن پس از رابطه زناشویی : اگر قصد بچه دار شدن دارید بهتر است پس از برقراری رابطه بخوابید در این مطلب بخوانید درباره فواید خوابیدن پس از رابطه زناشویی

فواید خوابیدن پس از رابطه زناشویی

در این مقاله قصد داریم فواید خوابیدن پس از رابطه زناشویی را برای شما توضیح دهیم و همچنین رابطه آن با بچه دار شدن را شرح خواهیم داد. پس اگر قصد دارید بچه دار شوید خواندن این مقاله را به شما توصیه میکنیم

چنانچه مقاربت در زمان تخمك گذاري انجام شود، شانس بارداري افزايش خواهد يافت. در صورتي كه خانم ها اطلاع دقيقي از  زمان باروري نداشته باشند، مي توانند نزديكي را يك روز در ميان انجام دهند. اين به اين معني مي باشد كه هميشه اسپرم سالم براي برخورد با تخمك در زماني كه از تخمدان آزاد مي شود وجود خواهد داشت.

شانس باردار شدن

به پشت خوابيدن پس از مقاربت شانس باردار شدن را افزايش مي دهد زيرا تحقيقات علمي انجام شده نشان داده كه اين عمل از خارج شدن اسپرم از بدن زن جلوگيري مي كند.

پژوهشگران هلندي در سال 2000 آزمايشي را انجام دادند كه نتيجه تحقيقات آن ها حاكي از آن است كه خانم هايي كه پس از تزريق اسپرم به مدت 15 دقيقه به حالت افقي دراز مي كشند 50 درصد شانس باردار شدن آنها نسبت به خانم هايي كه بلافاصله پس از تزريق اسپرم از جاي خود برمي خيزند، بيشتر است.

درباره‌ی Sima

همچنین ببینید

روابط جنسی و زناشویی

رعایت بهداشت جنسی در مسافرت و تعطیلات

مسافرت رفتن خیلی وقتا به قدری انسان را مشغول میکند که به کل بهداشت جنسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *